آیت الله رییسی برای مسئولان و جوانان یک الگو است

درمانگاه فارابی اخبار 03 خرداد 1403
آیت الله رییسی برای مسئولان و جوانان یک الگو است

نماینده ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: آیت الله رییسی برای مسئولان و جوانان یک الگو است.

حجت الاسلام فیاضی شامگاه ۳۱ اردیبهشت در اجتماع بزرگ مردمی امام رضایی‌ها در مصلی ارومیه ضمن تسلیت شهادت آیت الله رییسی و همراهانش با بیان اینکه آیت الله رییسی، انسانی رزمنده، انقلابی، ولایی و مرد مجاهد خستگی ناپذیر بود، افزود: استقلال هر کشور بستگی به عالم دارد. هر جامعه‌ای که عالمی آگاه و بصیر داشته باشد، تمامیت ارضی آن کشور و استقلالش حفظ می‌شود.

وی با بیان اینکه علت تبعید و مخالفت دشمنان با علما در طول تاریخ، ایستادگی آن‌هادر مقابل ظالمین است، گفت: امروز استکبار از دست روحانیت و علما خشمگین است.

حجت الاسلام فیاضی، با بیان اینکه فرهنگ شهادت یعنی خدمت به خلق الله و معامله کردن با خدا، افزود: رییس جمهور شهید از اول انقلاب در برابر توطئه‌های دشمن ایستاد و هر جا انحرافی بود با آن مقابله کرد.

نماینده ولی فقیه در سپاه شهدای استان با بیان اینکه آیت الله رییسی یک نعمت الهی بود، خاطر نشان کرد: آیت الله رییسی در راه اعتقاد به دین و ایمان، خدمت به مردم به مقام شهادت رسید.

وی با بیان اینکه از ویژگی‌های آیت الله رییسی، اخلاص، مردمی بودن و عشق به اهل بیت عصمت و طهارت بود، گفت: روحیه رییس جمهور شهید، مبارزه با ظلم و استبداد بود و در برابر استکبار زمان و متجاوزگران ایستاده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

فیلد های ستاره دار* الزامی می باشند.